AYRICALIKLARIMIZ

ERKEN TESLİM

Orhanoğlu Yapı 1972 yılından bu yana Malatya merkezli olarak yapılmış olan konut ve iş merkezlerini zamanında teslim politikasını titizlikle uygulayarak sektörde ilgi ve güvenin odağı haline gelmiştir. Orhanoğlu Yapı bünyesinde yapılan tüm projeleri süresinden erken teslimini gerçekleştirmiş ve bu konuda da müşterilerinin takdirini kazanmış bir şirkettir.

GARANTİ

Bizden yatırım yapmış müşterilerimiz, herhangi bir teknik desteğe ihtiyaç duyduklarında; İnternet sayfasından 24 saat veya telefonla mesai saati içerisinde talep ve şikayetlerini tarafımıza ilettiklerinde, en geç 24 saat içerisinde kendilerine geri dönüş yapılmakta ve randevu alınmaktadır. Müteakiben de en geç bir hafta içerisinde Teknik Destek ihtiyaçları karşılanmış, şikayetleri giderilmiş olmaktadır.

KALİTE

Verdiğimiz tüm hizmetlerimizi ilk seferinde doğruya ulaşarak, tam zamanında yapmak vazgeçilmez prensibimizdir. Tüm projelerimizde müşteri odaklılık ana hedeftir. Bu nedenle müşteri memnuniyetinin artırılması için müşteri beklentilerinin hep bir adım ötesinde olmaya dikkat edilmektedir. Bu amaç doğrultusunda ana politikamız; yasal şartlara, şartnamelere uygun olarak; müşteriye uluslararası standartlarda kaliteli hizmet sunmak; kaynaklarımızı en etkin biçimde kullanmak; faaliyetlerimizi sürekli iyileştirmek ve tüm çalışanlarımız tarafından bu politikamızın benimsenmesini ve uygulanmasını sağlamaktır. İnşaatın her aşamasında bu politika ve prensipler göz önünde bulundurulmaktadır.

çelik baca kpss kitapları Papatya Film